Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran
fr.155 kr
Se priset!
Välj variant

till Julgran
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran är en praktisk förvaringsväska som är lämplig för konstgjorda julgranar. Med hjälp av denna väska får du undan din konstgjorda julgran efter jul och den skyddar också mot damm, smuts och insekter.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran är en praktisk förvaringsväska som är lämplig för konstgjorda julgranar. Med hjälp av denna väska får du undan din konstgjorda julgran efter jul och den skyddar också mot damm, smuts och insekter.
Denna väska finns i flera storlekar.
Recensioner
GranisVerifierad köpare
för 1 månad sedanVäskan är för oformlig. Borde varit lite mer stabil.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgranar |
| Modell | Upp till 180 cm träd, Upp till 210 cm träd |
| Höjd | 500, 580 mm |
| Längd | 1000, 1300 mm |
| Vikt | 0,2, 0,29 kg |
| Bredd | 300, 460 mm |
| Höjd | 50, 58 cm |
| Längd | 30, 46 cm |
| Bredd | 100, 130 cm |
