Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran110x34x30 cm upp till 180 cm Träd
155 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
500 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran är en praktisk förvaringsväska som är lämplig för konstgjorda julgranar. Med hjälp av denna väska får du undan din konstgjorda julgran efter jul och den skyddar också mot damm, smuts och insekter.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran är en praktisk förvaringsväska som är lämplig för konstgjorda julgranar. Med hjälp av denna väska får du undan din konstgjorda julgran efter jul och den skyddar också mot damm, smuts och insekter.
Övrigt
- För granar upp till 180 cm i höjd
- Material: Polyester
- Dimensioner: 30x100x50 cm
- För granar upp till 180 cm i höjd
- Material: Polyester
- Dimensioner: 30x100x50 cm
Recensioner
GranisVerifierad köpare
för 2 månader sedanVäskan är för oformlig. Borde varit lite mer stabil.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-056 |
| Höjd | 500 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Modell | Upp till 180 cm träd |
| Höjd | 50 cm |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Typ | Julgranar |
| EAN-nr | 5705858711775 |



