Förvaringsväska Star Trading Storage Bag till Julgran 120x38x50
229 kr
219 krSänkt pris!

Storage Bag till Julgran 120x38x50
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Praktisk förvaringsbag i storleken 120x38x50cm. Utmärkt att förvara Granar eller girlanger i. Gjord av grön PE plast med Star Trading logga tryckt på.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Praktisk förvaringsbag i storleken 120x38x50cm. Utmärkt att förvara Granar eller girlanger i. Gjord av grön PE plast med Star Trading logga tryckt på.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-51 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Storage Bag |
| Typ | Tillbehör |
| Djup | 38 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 7391482069887 |

