Granfot Star Trading Granig Tree Grön
Rek. pris 329 kr
235 kr
Se priset!

Granig Tree Grön
235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Granfot Star Trading Granig Tree Grön är en granfot i en traditionell stil. Den passar granar med en basdiameter mellan 3,5-9 cm och en höjd upp till 250 cm. Vattenbehållaren rymmer ca 1,1 l.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Granfot Star Trading Granig Tree Grön är en granfot i en traditionell stil. Den passar granar med en basdiameter mellan 3,5-9 cm och en höjd upp till 250 cm. Vattenbehållaren rymmer ca 1,1 l.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-73 |
| Produkttyp | Julgransfot |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Metall |
| Serie | Granig |
| Färg | Grön |
| Bredd | 500 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 225 mm |
| Djup | 500 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| EAN-nr | 7391482048738 |
