Grankorg Star Trading Woody Trälåda
504 kr
Se priset!

Woody Trälåda
504 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Öppen trälåda som används för att täcka julgranens fot, gjord i två delar av furu och betsad i en mörkbrun färg. Enkel att sätta ihop med hjälp av de fastsatta dekorativa krokarna. Yttermått uppfälld 45x44,5x25cm. Passar granfötter upp till 57cm
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Öppen trälåda som används för att täcka julgranens fot, gjord i två delar av furu och betsad i en mörkbrun färg. Enkel att sätta ihop med hjälp av de fastsatta dekorativa krokarna. Yttermått uppfälld 45x44,5x25cm. Passar granfötter upp till 57cm
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-58 |
| Färg | Brun |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Woody |
| Typ | Tillbehör |
| Djup | 43 cm |
| Diameter | 45 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7391482077707 |


