Julgran Star Trading Byske Plastgran 120 cm med LED 80 Ljus
Rek. pris 1 379 kr
1 054 kr
Se priset!

Byske Plastgran 120 cm med LED 80 Ljus
1 054 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grönt dekorationsträd med 80 små LED. Vackert dekorationsträd för inomhus eller utomhus med ett varmvitt sken. Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna. Krukan är inkluderad. Drivs av 3 st AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grönt dekorationsträd med 80 små LED. Vackert dekorationsträd för inomhus eller utomhus med ett varmvitt sken. Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna. Krukan är inkluderad. Drivs av 3 st AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-80-1 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Julgran Med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Höjd | 1200 mm |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Bredd | 800 mm |
| Serie | Byske |
| Djup | 80 cm |
| Färg | Grön |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 7391482077981 |

