Julgran Star Trading Byske Plastgran 90 cm med LED 50 Ljus
Rek. pris 789 kr
759 kr

Byske Plastgran 90 cm med LED 50 Ljus
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grönt dekorationsträd med 50 små LED. Vackert dekorationsträd för inomhus eller utomhus med ett varmvitt sken. Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna. Krukan är inkluderad. Drivs av 3 st AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grönt dekorationsträd med 50 små LED. Vackert dekorationsträd för inomhus eller utomhus med ett varmvitt sken. Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna. Krukan är inkluderad. Drivs av 3 st AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-79-1 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Julgran Med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 900 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Byske |
| Djup | 50 cm |
| Färg | Grön |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 90 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 7391482079671 |

