Julgransfot Star Trading Granig 54 mm
Rek. pris 359 kr
339 kr

Granig 54 mm
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransfot för artificiella granar, passar stam diameter upp till max 30mm och höjd max 220cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-60 |
| Färg | Brun |
| Djup | 54 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Material | Metall, Trä |
| Serie | Granig |
| Produkttyp | Julgransfot |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 54 mm |
| EAN-nr | 7391482043627 |


