Julgransfot Star Trading Granig
Rek. pris 439 kr
409 kr
Se priset!

Granig
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransfot i guldfärgad metall i en modernare stil. För granar med en basdiameter mellan 3,5-8,5 cm och en höjd upp till 260 cm. Vattenbehållaren rymmer ca 0,9 L.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransfot i guldfärgad metall i en modernare stil. För granar med en basdiameter mellan 3,5-8,5 cm och en höjd upp till 260 cm. Vattenbehållaren rymmer ca 0,9 L.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-76 |
| Färg | Guld |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Granig Gold |
| Produkttyp | Julgransfot |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 1,765 kg |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7391482062260 |

