Julgransmatta Star Trading Granne 80 cm
Rek. pris 429 kr
378 kr
Se priset!

Granne 80 cm
378 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransmatta Star Trading Granne 80 cm är en grå granmatta med diameter 80 cm. Den har 48 varmvita LED lyser igenom de genomskinliga stjärnorna som sitter i mattan. En vacker dekoration att ha under granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransmatta Star Trading Granne 80 cm är en grå granmatta med diameter 80 cm. Den har 48 varmvita LED lyser igenom de genomskinliga stjärnorna som sitter i mattan. En vacker dekoration att ha under granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-09 |
| Kabellängd | 3 m |
| Färg | Grå |
| Ström | 0,015 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 15 mA |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 10 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Granne |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Produkttyp | Julgransmatta |
| Vikt | 0,5985 kg |
| Bredd | 800 mm |
| Ljusflöde | 49, 49 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482048714 |

