Julgransmatta Star Trading GranneGrön
Rek. pris 539 kr
359 kr

Granne
Grön
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Granmatta med 12 stycken LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Vacker dekoration att ha under granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Granmatta med 12 stycken LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Vacker dekoration att ha under granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-06 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransmatta |
| Material | Tyg |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Bredd | 1000 mm |
| Serie | Granne |
| Djup | 1000 mm |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482607065 |
