Krans Nordic Winter med Blåbär
419 kr
359 krSpara 14 %Kampanj

med Blåbär
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker och elegant konstgjord krans med blåbär, eukalyptusblad, kottar m.m. Perfekt som dekoration på hösten och julen.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Vacker och elegant konstgjord krans med blåbär, eukalyptusblad, kottar m.m. Perfekt som dekoration på hösten och julen.
information
- färg: flerfärgad
- material: pe
- diameter: 50 cm
specifikationer
- omkrets cm: 185 cm
- nettovikt i kg: 0.55 kg
- färg: flerfargäd
- material: pe
- produktbredd cm: 50 cm
- färg: flerfärgad
- material: pe
- diameter: 50 cm
specifikationer
- omkrets cm: 185 cm
- nettovikt i kg: 0.55 kg
- färg: flerfargäd
- material: pe
- produktbredd cm: 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-090 |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Krans |
| Diameter | 50 cm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5705858717456 |







