Krans Nordic Winter med Röda Bär
503 kr
449 krSpara 11 %Kampanj

med Röda Bär
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Vacker konstgjord krans med röda bär. Perfekt som dekoration på hösten och julen.
information
- diameter: 60 cm
- färg: röd
- material: pe
specifikationer
- omkrets cm: 204 cm
- nettovikt i kg: 0.63 kg
- färg: röt
- material: pe
- produktbredd cm: 60 cm
- diameter: 60 cm
- färg: röd
- material: pe
specifikationer
- omkrets cm: 204 cm
- nettovikt i kg: 0.63 kg
- färg: röt
- material: pe
- produktbredd cm: 60 cm
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-091 |
| Färg | Röd |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Krans |
| Diameter | 60 cm |
| Vikt | 0,63 kg |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5705858717463 |






