Plastgran Nordic Winter Julgransset med 2 st Granar med LED-Belysning och Jordspett Utomhus
399 kr

Julgransset med 2 st Granar med LED-Belysning och Jordspett Utomhus
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en varm och inbjudande julstämning utomhus med detta set bestående av två smala julgranar från NORDIC WINTER. Granarna har förmonterad LED-belysning som sprider ett mysigt, varmt sken i mörkret – perfekt för infarten, terrassen, vid ytterdörren eller i krukor på balkongen.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Skapa en varm och inbjudande julstämning utomhus med detta set bestående av två smala julgranar från NORDIC WINTER. Granarna har förmonterad LED-belysning som sprider ett mysigt, varmt sken i mörkret – perfekt för infarten, terrassen, vid ytterdörren eller i krukor på balkongen.
Batteribox med 8 olika timerfunktioner.
De medföljande jordspetten gör monteringen enkel och stabil, oavsett om granarna placeras i marken eller i en kruka – de står stadigt oavsett väder. Det smala formatet gör dem extra lämpliga där utrymmet är begränsat.
Specifikationer:
- Typ: Konstgjord julgran
- Material: Flamhämmande PVC
- Höjd: 90 cm
- Bredd: 25 cm
- Antal: 2 st
- Inkluderar: Jordspett
- Batterier medföljer ej
- Godkännanden: CE och REACH
De medföljande jordspetten gör monteringen enkel och stabil, oavsett om granarna placeras i marken eller i en kruka – de står stadigt oavsett väder. Det smala formatet gör dem extra lämpliga där utrymmet är begränsat.
Specifikationer:
- Typ: Konstgjord julgran
- Material: Flamhämmande PVC
- Höjd: 90 cm
- Bredd: 25 cm
- Antal: 2 st
- Inkluderar: Jordspett
- Batterier medföljer ej
- Godkännanden: CE och REACH
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-194 |
| Utförande | Med Belysning |
| Produkttyp | Plastgran |
| Användningsområde | DIY |
| Färg | Grön |
| Material | PVC |
| Höjd | 900 mm |
| Diameter | 25 cm |
| Höjd | 90 cm |
| EAN-nr | 5705858076225 |



