Plastgran Star Trading AlvikVit, Höjd: 2100 mm
Rek. pris 949 kr
924 kr
Se priset!

Alvik
Vit, Höjd: 2100 mm
924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgran Star Trading Alvik är en konstgran med bipackad ljusslinga. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgran Star Trading Alvik är en konstgran med bipackad ljusslinga. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 609-27 |
| Antal Ljuskällor | 180 st |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 4,4 kg |
| Bredd | 1180 mm |
| Djup | 1180 mm |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 244 lumen |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 31 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgran med LED |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alvik |
| Ström | 0,02 A |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482048660 |



