Plastgran Star Trading AlvikVit, Höjd: 2100 mm
Rek. pris 949 kr
699 kr
Se priset!

Alvik
Vit, Höjd: 2100 mm
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgran Star Trading Alvik är en konstgran med bipackad ljusslinga. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgran Star Trading Alvik är en konstgran med bipackad ljusslinga. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 609-27 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Alvik |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Julgran med LED |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Spänning | 31 V |
| Djup | 1180 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusflöde | 244 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 180 st |
| Vikt | 4,4 kg |
| Bredd | 1180 mm |
| EAN-nr | 7391482048660 |



