Plastgran Star Trading Arvika
2 119 kr
1 899 krSpara 10 %Kampanj

Arvika
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Arvika gran utan snö med mörkbrun träfot.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-53 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Serie | Arvika |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1300 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 1300 mm |
| EAN-nr | 7391482043634 |


