Plastgran Star Trading Bergen 180 cm
Rek. pris 1 899 kr
1 427 kr
Se priset!

Bergen 180 cm
1 427 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En tät och vacker gran med höjd av 180cm och för både inomhus eller utomhus bruk. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En tät och vacker gran med höjd av 180cm och för både inomhus eller utomhus bruk. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Recensioner
AnneliVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin, tät, naturtrogen gran. Den upplevs kortare än sina 180 cm, oklart varför 😂
+ Tät, fin & naturtrogen
- Den upplevs kortare än 180 cm
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-44 |
| Djup | 1150 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Bergen |
| Produkttyp | Julgran |
| Bredd | 1150 mm |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482044181 |

