Plastgran Star Trading Bergen 210 cm
Rek. pris 2 849 kr
2 764 kr
Se priset!

Bergen 210 cm
2 764 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En tät och vacker gran med höjd av 210cm och användningsområdet är inomhus eller utomhus. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En tät och vacker gran med höjd av 210cm och användningsområdet är inomhus eller utomhus. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-45 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Bergen |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1350 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 1350 mm |
| EAN-nr | 7391482044198 |

