Plastgran Star Trading Brekstad
2 959 kr

Brekstad
2 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Granens höjd är 210 cm och är avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Granens höjd är 210 cm och är avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-54 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Brekstad |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1500 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 9,7 kg |
| Bredd | 1500 mm |
| EAN-nr | 7391482027023 |

