Plastgran Star Trading Calgary 608-38
Rek. pris 6 179 kr
5 869 kr

Calgary 608-38
5 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-38 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1650 mm |
| Serie | Calgary |
| Höjd | 2500 mm |
| Djup | 1650 mm |
| Vikt | 20,6 kg |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7391482608383 |

