Plastgran Star Trading Cembra 300 cm
9 509 kr
9 029 krSänkt pris!

Cembra 300 cm
9 029 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träd i A-form med en mix av barr som ger ett tätt och snyggt utseende. 300 cm hög.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 610-09 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Cembra |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1800 mm |
| Diameter | 1800 mm |
| Höjd | 3000 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 38 kg |
| Bredd | 1800 mm |
| EAN-nr | 7391482054906 |


