Plastgran Star Trading ColoradoGrön
28 509 kr

Colorado
Grön
28 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativ julgran från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Enskilda grupper av grenar hakas fast i stammen när granen monteras, så att de kan formas jämnt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Enskilda grupper av grenar hakas fast i stammen när granen monteras, så att de kan formas jämnt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 610-04 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Colorado |
| Typ | Julgran |
| Djup | 2350 mm |
| Höjd | 5000 mm |
| Vikt | 102 kg |
| Bredd | 2350 mm |
| EAN-nr | 7391482610041 |

