Plastgran Star Trading Edane 210 cm
3 799 kr
3 516 krSänkt pris!Spara 283 kr

Edane 210 cm
3 516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Edane är en naturtrogen konstgran med en höjd av 210 cm och har lite lätt hängande grenar i djup grön färg. Denna gran går att använda både inomhus och utomhus. Julgranen är tillverkad i PE-material som är ett bra miljöval.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Edane är en naturtrogen konstgran med en höjd av 210 cm och har lite lätt hängande grenar i djup grön färg. Denna gran går att använda både inomhus och utomhus. Julgranen är tillverkad i PE-material som är ett bra miljöval.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-42 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast/PE |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1350 mm |
| Serie | Edane |
| Höjd | 2100 mm |
| Djup | 1350 mm |
| Vikt | 12,2 kg |
| Färg | Grön |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056863 |
