Plastgran Star Trading Enedal
Rek. pris 5 279 kr
5 039 kr
4 876 krSänkt pris!

Enedal
4 876 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgranen Enedal är 210 cm hög och ca 140 cm bred. Den är tillverkade med lite smalare barr som ger ett naturtroget utseende.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgranen Enedal är 210 cm hög och ca 140 cm bred. Den är tillverkade med lite smalare barr som ger ett naturtroget utseende.
Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval. Grenarna sitter med olika djup i lager som ger ett vackert utseende, de är fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. Denna julgran går lika bra att använda inomhus som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-34 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 12 kg |
| Bredd | 1430 mm |
| Serie | Enedal |
| Djup | 1430 mm |
| Färg | Grön |
| Diameter | 1430 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482062178 |

