Plastgran Star Trading Halve
499 kr

Halve
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Granen som kan ställas mot väggen! Gran har en platt baksida och är grenad på de övriga sidorna, gjord i PVC.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Granen som kan ställas mot väggen! Gran har en platt baksida och är grenad på de övriga sidorna, gjord i PVC.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-56 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 850 mm |
| Serie | Halve |
| Höjd | 1800 mm |
| Djup | 500 mm |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482043696 |

