Plastgran Star Trading Jylle
Rek. pris 249 kr
119 kr

Jylle
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel gran som blir fin att sätta ljus och pynt i, för det lilla utrymmet eller som en extra gran i barnrummet. Både för inomhus och utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkel gran som blir fin att sätta ljus och pynt i, för det lilla utrymmet eller som en extra gran i barnrummet. Både för inomhus och utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-57 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 680 mm |
| Serie | Jylle |
| Höjd | 1400 mm |
| Djup | 680 mm |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482044297 |


