Plastgran Star Trading Kanada
fr.419 kr
Välj variant

Kanada
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Kada |
| Färg | Grön |
| Höjd | 1500, 2100 mm |
| Vikt | 1,5, 3,6 kg |
| Bredd | 780, 1100 mm |
| Djup | 780, 1100 mm |
