Plastgran Star Trading Kanada150 cm
419 kr
389 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
1500 mm

Kanada
150 cm
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-18 |
| Höjd | 1500 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 780 mm |
| Djup | 780 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Kada |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482029010 |

