Plastgran Star Trading Minnesota 610-12
2 809 kr

Minnesota 610-12
2 809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativ julgran med en höjd på 210 cm. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran med en höjd på 210 cm. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 610-12 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Minnesota |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1250 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 9,5 kg |
| Bredd | 1250 mm |
| EAN-nr | 7391482610126 |

