Plastgran Star Trading Narvik 210 cm
3 329 kr

Narvik 210 cm
3 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgranen Narvik är 210 cm hög och ungefär 125 cm bred. Den är tillverkade av Rohs och Reach-godkänd PVC och är tät och fyllig. Grenarna på denna julgran är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. Julgranen går lika bra att använda inomhus eller utomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgranen Narvik är 210 cm hög och ungefär 125 cm bred. Den är tillverkade av Rohs och Reach-godkänd PVC och är tät och fyllig. Grenarna på denna julgran är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. Julgranen går lika bra att använda inomhus eller utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-16 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast/PVC |
| Serie | Narvik |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1250 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 10 kg |
| Bredd | 1250 mm |
| EAN-nr | 7391482058485 |

