Plastgran Star Trading New Quebec
Rek. pris 849 kr
fr.809 kr
Välj variant

New Quebec
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Formen är som en naturlig gran där grenarna har olika djup - så kallad layer tree.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Formen är som en naturlig gran där grenarna har olika djup - så kallad layer tree.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | New Quebec |
| Färg | Grön |
| Höjd | 1500, 1800, 2100 mm |
| Vikt | 3,4, 5,4, 7,5 kg |
| Bredd | 1050, 1300, 1400 mm |
| Djup | 1050, 1300, 1400 mm |
