Plastgran Star Trading Pop-Up-Tree LED 185 cmGuld
1 329 kr

Pop-Up-Tree LED 185 cm
Guld
1 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker pop-up julgran som sprider härlig julstämning i hemmet. Granen har fina dekorationer. Julgranen har 144 stycken LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett härligt varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker pop-up julgran som sprider härlig julstämning i hemmet. Granen har fina dekorationer. Julgranen har 144 stycken LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett härligt varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 603-91 |
| Vikt | 3,2 kg |
| Färg | Guld |
| Kabellängd | 2 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgran med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 144 st |
| Höjd | 1850 mm |
| Bredd | 850 mm |
| Serie | Pop-up-tree |
| Djup | 850 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482603913 |


