Plastgran Star Trading QuebecVit
Rek. pris 1 499 kr
1 334 kr
Se priset!

Quebec
Vit
1 334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-70 |
| Vikt | 6,7 kg |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 1300 mm |
| Serie | Quebec |
| Djup | 1300 mm |
| EAN-nr | 7391482607706 |

