Plastgran Star Trading SlimVit
1 139 kr

Slim
Vit
1 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slimmad julgran med en höjd på 210 cm. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Slimmad julgran med en höjd på 210 cm. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-54 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 3,4 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Slim |
| Djup | 600 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7391482028518 |

