Plastgran Star Trading Tanne med LEDH: 1200 mm
669 kr
595 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
1200 mm

Tanne med LED
H: 1200 mm
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
GranTanne90cm83ww
Granen Tanne är ca 120 cm hög och 58 cm bred. De bruna grenarna som sitter på en stam, har små gröna grankvistar som är tillverkade av PE. Allt är bestrött med lite snö. Med 95 varmvita ljuspunkter lyser den upp vackert både inomhus och utomhus. Slingan drivs av en transformator. Basen är fyrkantig och det följer med 4 markpinnar som man kan förankra granen med om man använder den utomhus. I samma familj finns även två storlekar till.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 603-21 |
| Antal Ljuskällor | 95 st |
| Höjd | 1200 mm |
| Vikt | 0,94 kg |
| Bredd | 580 mm |
| Djup | 580 mm |
| Diameter | 580 mm |
| Ljusflöde | 49 lumen |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Metall,Plastic |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 5 V |
| Kabellängd | 500 m |
| Serie | Tanne |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 2,2 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482065995 |




