Plastgran Star Trading Toronto 180 cm
Rek. pris 2 139 kr
2 039 kr

Toronto 180 cm
2 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toronto är en vacker grön konstgran dekorerad med kottar. Julgranen har en höjd på 180 cm och är 125 cm bred. Granen går lika bra att använda inomhus som utomhus. En underbar julgran som sprider härlig julstämning. Materialet i denna gran är Rohs och Reach-godkänd PVC.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Toronto är en vacker grön konstgran dekorerad med kottar. Julgranen har en höjd på 180 cm och är 125 cm bred. Granen går lika bra att använda inomhus som utomhus. En underbar julgran som sprider härlig julstämning. Materialet i denna gran är Rohs och Reach-godkänd PVC.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 610-01 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast/PVC |
| Serie | Toronto |
| Typ | Julgran |
| Djup | 1250 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 7,8 kg |
| Bredd | 1250 mm |
| EAN-nr | 7391482056856 |



