Plastgran Star Trading Toronto
Rek. pris 4 039 kr
fr.3 839 kr
Välj variant

Toronto
3 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker julgran fint dekorerad med kottar. Användningsområdet är både inomhus eller utomhus. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker julgran fint dekorerad med kottar. Användningsområdet är både inomhus eller utomhus. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Toronto |
| Färg | Grön |
| Höjd | 2250, 3000 mm |
| Vikt | 14,8, 30,8 kg |
| Bredd | 1500, 1700 mm |
| Djup | 1500, 1700 mm |

