Plastgran Star Trading Uppsala Snow
Rek. pris 3 569 kr
2 900 kr
2 250 krSpara 22 %Kampanj

Uppsala Snow
2 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mycket naturtrogen konstgran med uppåt svepta grenar med snö på. Tillverkad av en mix av PVC- och PE-material. Både för inomhus och utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mycket naturtrogen konstgran med uppåt svepta grenar med snö på. Tillverkad av en mix av PVC- och PE-material. Både för inomhus och utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-02 |
| Produkttyp | Julgran med snö |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 12,2 kg |
| Bredd | 1100 mm |
| Serie | Uppsala Snow |
| Djup | 1100 mm |
| Färg | Grön |
| Diameter | 1100 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482054838 |


