Plastgran Star Trading Vidaby
Rek. pris 1 919 kr
1 909 kr

Vidaby
1 909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grön gran med extra långa svepande grenar. Denna gran kommer med en mörkbrun träfot
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-00 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1500 mm |
| Serie | Vidaby |
| Höjd | 2000 mm |
| Djup | 1500 mm |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482043672 |


