Toppstjärna by Benson PremiumVit
495 kr
Vald variant
Färg:
Vit

Premium
Vit
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorera din julgran med en vacker och unik toppstjärna med glitter. Stjärnan pryder alla granstorlekar på ett glimrande sätt. Tänk på att höjden ökar något på granen med en toppstjärna. Blir det tight går det alldeles utmärkt att knipsa av toppen. En stjärna gör att granen glittrar alldeles extra.
Varumärke
By BensonBeskrivning
Dekorera din julgran med en vacker och unik toppstjärna med glitter. Stjärnan pryder alla granstorlekar på ett glimrande sätt. Tänk på att höjden ökar något på granen med en toppstjärna. Blir det tight går det alldeles utmärkt att knipsa av toppen. En stjärna gör att granen glittrar alldeles extra.
Stjärnan är tillverkad av trådar i stål. Hela stjärnan 36 cm hög (från grantopp 25 cm). Bredd 25 cm.
Egenskaper
| Varumärke | By Benson |
| Art.Nr. | 426 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 365 mm |
| Typ | Toppstjärna |
| Material | Järn |
| EAN-nr | 7350103921270 |

