Dimmer Elko Plus 315GLE
fr.950 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dimmer för glödljus, halogenlampor 230V och lågvoltshalogen med elektronisk transformator. 230V, 50Hz.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Dimmer för glödljus, halogenlampor 230V och lågvoltshalogen med elektronisk transformator. 230V, 50Hz.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Bredd | 92 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 72 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Produkttyp | Dimmer |
| Inbyggnadsdjup | 25 mm |
