Bomullsmatta Venture Home Thelma
225 kr
219 krSänkt pris!

Thelma
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mattan Thelma är en tidlös design som fångar blickar med en touch av elegans och stil till dina golv. Denna rektangulära matta är en perfekt kombination av funktion och skönhet. Den mönstrade svartvita designen fångar omedelbart blicken och ger ett modernt och stilfullt utseende till varje rum. Thelma är tillverkad av högkvalitativ bomull, vilket ger en oemotståndlig kombination av mjukhet och hållbarhet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattan Thelma är en tidlös design som fångar blickar med en touch av elegans och stil till dina golv. Denna rektangulära matta är en perfekt kombination av funktion och skönhet. Den mönstrade svartvita designen fångar omedelbart blicken och ger ett modernt och stilfullt utseende till varje rum. Thelma är tillverkad av högkvalitativ bomull, vilket ger en oemotståndlig kombination av mjukhet och hållbarhet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19950-110 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Thelma |
| Tjocklek | 1 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 50x80 cm |
| EAN-nr | 7340220802354 |



