Frys Cylinda F2385XNVRFE
7 990 kr

F2385XNVRFE
7 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

F2385XNVRFE från Cylinda är en rymlig frys med gott om plats. Ett självavfrostande frysskåp med greppvänligt metallhandtag. I det stora frysutrymmet finns glashyllor och rymliga lådor. Dörrarna är omhängningsbara.
Varumärke
CylindaBeskrivning
F2385XNVRFE från Cylinda är en rymlig frys med gott om plats. Ett självavfrostande frysskåp med greppvänligt metallhandtag. I det stora frysutrymmet finns glashyllor och rymliga lådor. Dörrarna är omhängningsbara.
Funktioner
- Självavfrostande: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Ljus
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Belysning: Utan
Inredning
- Manuell ismaskin: Nej
- Big box: Ja
- Antal lådor: 5
- Hyllor med fällbar front: 2
- Med belysning: Nej
- Självavfrostande: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Ljus
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Belysning: Utan
Inredning
- Manuell ismaskin: Nej
- Big box: Ja
- Antal lådor: 5
- Hyllor med fällbar front: 2
- Med belysning: Nej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 70539 |
| Färg | Rostfri |
| Hängning | Vänster |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Bredd | 595 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70539 |
| Typ | Fristående |
| Djup | 65 cm |
| Ismaskin | Nej |
| Nettovolym Frys | 280 l |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| Energiförbrukning | 249 kWh/år |
| Vikt | 67 kg |
| Höjd | 186 cm |
| Bredd | 59,5 cm |
| EAN-nr | 7392186324173 |


