Frysskåp Cylinda F2255NVE
8 490 kr

F2255NVE
8 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Självavfrostande frys för mindre utrymmen Ett frysskåp med stadiga metallhandtag. Skåpet är självavfrostande och dörrarna är omhängningsbara.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Självavfrostande frys för mindre utrymmen Ett frysskåp med stadiga metallhandtag. Skåpet är självavfrostande och dörrarna är omhängningsbara.
Specifikationer
- Självavfrostande
- Snabbinfrysning med automatisk återgång
- Omhängningsbar dörr
- Infrysningskapacitet (kg/dygn): 16 kg/24h
- Självavfrostande
- Snabbinfrysning med automatisk återgång
- Omhängningsbar dörr
- Infrysningskapacitet (kg/dygn): 16 kg/24h
Dokument
Recensioner
Roger SVerifierad köpare
för 2 veckor sedanFör högt pris på en halvtaskig produkt,
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 70512 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Display | Ja |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1550 mm |
| Bredd | 595 mm |
| Volym | 226 l |
| Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102041 |
| Eluttag | Jordad stickkontkat |
| Typ | Frysskåp |
| Djup | 650 mm |
| Bullernivå | 41 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 230 kWh/år |
| Vikt | 53 kg |
| EAN-nr | 7392186320144 |



