Frysskåp Electrolux LUT2NE32W
7 225 kr

LUT2NE32W
7 225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Electrolux Frysskåp LUT2NE32W är en modern och praktisk frys som passar utmärkt för dig som vill ha en enkel och hygienisk lösning för din frysförvaring. Med en elektronisk styrning och LED-display kan du enkelt välja frysinställningar med exakt feedback på en LCD-skärm. Dessutom håller No Frost-tekniken frysen fri från isbildning, vilket gör att du slipper framtida avfrostning, vilket både sparar energi och tid.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux Frysskåp LUT2NE32W är en modern och praktisk frys som passar utmärkt för dig som vill ha en enkel och hygienisk lösning för din frysförvaring. Med en elektronisk styrning och LED-display kan du enkelt välja frysinställningar med exakt feedback på en LCD-skärm. Dessutom håller No Frost-tekniken frysen fri från isbildning, vilket gör att du slipper framtida avfrostning, vilket både sparar energi och tid.
Frysen har också snabbinfrysningsfunktionen FastFreeze som bevarar livsmedlens vitaminer, konsistens och smak. Denna funktion är perfekt när du snabbt behöver frysa in stora mängder mat. Förvaring av stora livsmedelsförpackningar är också enkel tack vare den specialdesignade MaxiBoxlådan som ger tillräckligt med plats för att hålla ordning och reda. Med Electrolux Frysskåp LUT2NE32W får du en modern och pålitlig frys med alla funktioner som du behöver för att förvara dina råvaror på ett enkelt sätt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 67831 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster omhängbar |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1550 mm |
| Bredd | 595 mm |
| Anslutning | Jordad stickkontakt |
| Konstruktion | Fristående |
| Belysning | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 922717236 |
| Djup | 66,8 cm |
| Nettovolym Frys | 226 l |
| Ljudnivå | 39 dBa |
| Energiförbrukning | 230 kWh/år |
| Höjd | 155 cm |
| Bredd | 59,5 cm |
| EAN-nr | 7332543836048 |






