Inbyggnadsugn Bosch Serie 2 HBF010BA1 Svart Effektiv 3D HotAir
4 990 kr

Serie 2 HBF010BA1 Svart Effektiv 3D HotAir
4 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den eleganta inbyggnadsugnen Bosch Serie 2 HBF010BA1 i svart kombinerar modern design med effektiv prestanda. Tack vare 3D HotAir-teknologin sprids värmen snabbt och jämnt i hela ugnsutrymmet, vilket möjliggör perfekt tillagning på upp till tre nivåer samtidigt.
Varumärke
BoschBeskrivning
Den eleganta inbyggnadsugnen Bosch Serie 2 HBF010BA1 i svart kombinerar modern design med effektiv prestanda. Tack vare 3D HotAir-teknologin sprids värmen snabbt och jämnt i hela ugnsutrymmet, vilket möjliggör perfekt tillagning på upp till tre nivåer samtidigt.
Detta ger jämn gräddning av bakverk och enhetlig tillagning av rätter, oavsett placering i ugnen.
Bra praktiska funktioner
3D Hotair
Perfekt för bakning och matlagning där konsistens och jämnhet är avgörande. Med 3D Hotair-fläkten sprids värmen snabbt och jämnt genom hela ugnen, vilket möjliggör gräddning på upp till tre nivåer samtidigt. Den avancerade tekniken gör det också möjligt att tillaga två olika rätter samtidigt utan att smakerna blandas. En praktisk lösning för allt från middagsförberedelser till bakning av godsaker inför kommande dagar.
Bra praktiska funktioner
3D Hotair
Perfekt för bakning och matlagning där konsistens och jämnhet är avgörande. Med 3D Hotair-fläkten sprids värmen snabbt och jämnt genom hela ugnen, vilket möjliggör gräddning på upp till tre nivåer samtidigt. Den avancerade tekniken gör det också möjligt att tillaga två olika rätter samtidigt utan att smakerna blandas. En praktisk lösning för allt från middagsförberedelser till bakning av godsaker inför kommande dagar.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 78157 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 59,5 cm |
| Bredd | 59,4 cm |
| Djup | 54,8 cm |
| Modell | HBF010BA1 |
| Energieffektivitet | A |
| Varmluft | Nej |
| Grill | Nej |
| Stektermometer | Nej |
| Timerfunktion | Nej |
| Vikt | 31,4 kg |
| Produkttyp | Inbyggnadsugn |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 4242005528912 |



