Bomhållare Millers 6095 Vfz
804 kr/frp

Bomhållare Millers 6095 Vfz
804 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Bomhållare Millers 6095 Vfz är en praktisk bomhållare.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003839
- ETIM-klasskod: EC003839
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400009031 |
| Produkttyp | Bomhållare |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Material | Stål |
| Färg | Förzinkad |
| Bredd | 65 mm |
| Bredd | 65 cm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Höjd | 165 mm |
| EAN-nr | 7325920038951 |

