Högskåp INR TwinBredd: 300 mm, Black Oak, Vänster utan Lådor
Rek. pris 12 290 kr
11 990 kr
9 832 krSpara 18 %Kampanj16 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Black Oak
Bredd:
300 mm
Hängning:
Vänster
Låda:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
eluttagEluttag INR Högskåp Viskan/Grand
557 kr
Twin
Bredd: 300 mm, Black Oak, Vänster utan Lådor
9 832 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Denna variant är vänsterhängd och har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 367539V |
| Serie | Twin |
| Färg | Black Oak |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 290 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open/Grepp |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123929066 |

