Högskåp INR TwinBredd: 400 mm, Dark Oak, Vänster utan Lådor
14 290 kr
Vald variant
Färg:
Dark Oak
Bredd:
400 mm
Hängning:
Vänster
Låda:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
eluttagEluttag INR Högskåp Viskan/Grand
573 kr
Twin
Bredd: 400 mm, Dark Oak, Vänster utan Lådor
14 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Denna variant är vänsterhängd och har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 367638V |
| Serie | Twin |
| Färg | Dark Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 390 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open/Grepp |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123929165 |

